Rezerwacja miejsc

w godzinach: 14:00 - 19:00

Telefon:

(+48) 501 750 314

ul. T. Kościuszki 2

72-346 Pobierowo

Polski Bon Turystyczny

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny prowadzony przez firmę KAERTUR Krzysztof Rychlewski przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny. Polski Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-znakowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Polskim Bonem Turystycznym można uregulować należności za pobyt w naszym ośrodku pod warunkiem, że uczestniczy w nim dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.
  • Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w ośrodku bezpłatnie.
  • Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.
  • Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi zakwaterowania do 31 marca 2023 r.
  • Za pomocą bonu możesz płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej, przysługującej kwoty. 
  • Bon nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Aby skorzystać z bonu należy:
  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-znakowy kod, który posłuży do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
  2. Ośrodek rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w ośrodku (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem systemu rezerwacji on-line), a także za pośrednictwem systemów rezerwacji, w których jest możliwość wyboru płatności bonem. Nie ma możliwości rozliczenia płatności bonem jeżeli wartość dokonanej przedpłaty przewyższa wartość zamówionych świadczeń.
  3. Podczas płatności nasz pracownik poprosi o 16 znakowy kod, który wprowadzi do odpowiedniej aplikacji obsługiwanej przez ZUS. W ten sposób nastąpi blokada określonej wartości środków na poczet pobytu. Działanie pracownika będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędne jest, aby mieli Państwo dostęp do telefonu wykazanego podczs rejestracji w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo gotówką podczas zameldowania. Różnicę może uregulować także w inny akcpetowany przez obiekt sposób np. voucherem  W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka to nie może on być jednocześnie pobytem biznesowym. Paragon lub faktura za płatność bonem turystycznym będzie wystawiona na osobę fizyczną.
  5. Płatność bonem jest możliwa pod warunkiem, że w pobycie uczestniczy dziecko. Nasz pracownik odmówi przyjęcia płatności bonem gdy w pobycie nie uczestniczy dziecko. W takim przypadku jeżeli gość nie dokona płatności w inny sposób to. ew. rezygnacja z pobytu traktowana jest jako anulacja rezerwacji z winy gości, a ew. przedpłata ulega rozliczeniu na zasadach określonych przez Ogólne warunki rezerwacji.
Image
Press enter to search
KaeRtur

Nie czekaj - Rezerwuj teraz !

(+48) 501 750 314

Godziny Rezerwacji

Pon. - Pt.
14:00 - 19:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres Firmy

KAERTUR Krzysztof Rychlewski
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

Adres Ośrodka

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II
ul. T. Kościuszki 2
72-346 Pobierowo