Przewodnik po okolicy
Rezerwacja miejsc

w godzinach: 14:00 - 19:00

Telefon:

(+48) 501 750 314

ul. T. Kościuszki 2

72-346 Pobierowo

Rezerwacja online
  • Home
  • Odpowiedzi na typowe pytania

Odpowiedzi na typowe pytania

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na typowe pytania dotyczące wypoczynku. Nim napiszesz lub zadzwonisz sprawdź, czy poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem.

Zasady rezerwacji

Jak można dokonać rezerwacji pobytu?
Jeżeli planujesz wypoczynek dla rodziny czy też znajmych skorzystaj z formularza rezerwacji online. System w czasie rzeczywistym sprawdzi dostępność miejsc oraz zaproponuje ofertę cenową. Po poprawnym wypełnieniu formularza automatycznie otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. System umożliwia wpłacenie zadatku przy wykorzystaniu płatności elektronicznych. Jeżeli nie chcesz korzystać z systemu rezerwacji online, wolisz inną formę kontaktu lub chcesz dokonać rezerwacji dla grupy zorganizowanej to napisz email na adres biuro@kaertur.eu lub zadzwoń na nr 501 750 314.

Rezygnacja z pobytu. Odwołanie pobytu.

Chcę zrezygnować z wyjazdu. Czy dostanę zwrot zadatku ?
Nie. Zgodnie ogólnymi warunkami rezerwacji w przypadku rezygnacji z potwierdzonej i opłaconej rezerwacji, kwoty wpłacone z tytułu rezerwacji podlegają zwrotowi po otrzymaniu pisemnej dyspozycji zawierającej nr konta bankowego, z potrąceniem odstępnego w wysokości 30% wartości zamówionych (zarezerwowanych) świadczeń. Potrącenie to stosuje się w odniesieniu do każdego zarezerwowanego miejsca. (np. jeżeli rezerwacja dotyczyła 15 miejsc, a ostatecznie z rezerwacji skorzysta 10 osób to za 5 miejsc przysługuje Sprzedawcy odstępne). W przypadku oferty bezzwrotnej w przypadku rezygnacji z potwierdzonej i opłaconej rezerwacji, kwoty wpłacone z tytułu rezerwacji nie podlegają zwrotowi.
Press enter to search
KaeRtur

Nie czekaj - Rezerwuj teraz !

(+48) 501 750 314

Godziny Rezerwacji

Pon. - Pt.
14:00 - 19:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres Firmy

KAERTUR Krzysztof Rychlewski
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

Adres Ośrodka

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II
ul. T. Kościuszki 2
72-346 Pobierowo